| Sirkkarenkaat 5mm 500kpl | +90,58 € |
Vario- nepparipihdit 3-4mm
Vario-pihdit ovat luotettava ja helppokäyttöinen työkalu neppareiden, painonappien, farkkunappien, niittien ja sirkkojen kiinnittämiseen kankaaseen tai nahkaan. Pihtien mukana tulee kätevä lävistystyökalu, jolla voit tehdä 3 mm ja 4 mm reiät materiaaliin ennen kiinnitystä.
Pehmustetut kädensijat tarjoavat tukevan otteen, ja ergonominen muotoilu tekee työskentelystä vaivatonta ilman vasarointia. Pihdit ovat yhteensopivat useiden nepparityyppien kanssa, ja niiden avulla saat tarkasti kohdistetut ja siistit kiinnitykset helposti ja nopeasti.
Ominaisuudet:
- Sopii neppareiden, niittien ja sirkkojen kiinnittämiseen
- Mukana reikätyökalu 3 mm ja 4 mm rei’ille
- Ergonomiset kädensijat takaavat mukavan otteen
- Tarkka ja vaivaton kiinnitys ilman vasaraa
Vario-pihdit ovat täydellinen valinta niin ompelijoille, käsityöharrastajille kuin nahkatöitä tekeville!
Kaikki yleisimmin käytetyt maksutavat.
Olemme yksi alalla kauimmin toimineista yrityksistä
Yritys toimii Suomessa ja on suomalaisessa omistuksessa.
Toimitamme varastotuotteet 3-5 arkipäivässä. Toimituskulut 6,50€ alle 80€ tilauksiin.
Tukkuasiakkaiden toimituskulut laskutetaan toteutuneiden kustannusten mukaisesti.
Suosittelemme
Sirkkarenkaat 5mm 500kpl
Pakkaus sisältää Vario-pihteihin pantavat kiinnitystyökalut. Hopean väriset.
Pakkaus sisältää Vario-pihteihin pantavat kiinnitystyökalut. Hopean väriset.
Hinta 90,58 €Anorakkinepparit 15mm + työkalut
10kpl neppareita. Paketin mukana kiinnitystyökalut ja ohjeet.
10kpl neppareita. Paketin mukana kiinnitystyökalut ja ohjeet.
Hinta 13,70 €Anorakkinepparit 15 mm
Anorak-painonappi sopii takkeihin, anorakkeihin, pukuihin, paitoihin sekä ohueen nahkaan...
Anorak-painonappi sopii takkeihin, anorakkeihin, pukuihin, paitoihin sekä ohueen nahkaan kiinnitettäväksi. Painonapissa on pronssinen S-jousi, joka takaa painonapin avaamisen ja sulkemisen. Paketti sisältää 10 nepparia. Värivaihtoehdot hopea, musta, kupari. Huom! Pakkaus ei sisällä työkaluja.
Hinta 9,80 €Sirkkarenkaat ja prikat
Messinkipatinoidut sirkkarenkaat ja prikat. Klikkaa tästä ja katso video sirkkarenkaiden...
Messinkipatinoidut sirkkarenkaat ja prikat. Klikkaa tästä ja katso video sirkkarenkaiden käytöstä. Pakkauskoot ovat:4mm 50kpl5mm 40kpl8mm 24kpl11mm 15kpl
Hinta 9,20 €Asiakkaat, jotka ostivat tämän tuotteen, ostivat myös seuraavia tuotteita:
Tupsuntekolevyt
Näillä muovisilla tupsuntekolevyillä on lankatupsujen teko helppoa! Tupsusettiin kuuluu 4 eri...
Näillä muovisilla tupsuntekolevyillä on lankatupsujen teko helppoa! Tupsusettiin kuuluu 4 eri kokoista levysarjaa. Pakkauksessa on kuvallinen teko-ohje.
Hinta 9,80 €Magneettinen saumanohjain
Magneettinen saumanohjain ompelukoneeseen on käytännöllinen apuväline työstettäessä...
Magneettinen saumanohjain ompelukoneeseen on käytännöllinen apuväline työstettäessä saumavaroja. Magneetin avulla ohjain kiinnitetään ompelukoneen metallilevyyn halutulle etäisyydelle neulasta. Toimii kankaan reunan ohjaajana. Ohjain on karkaistua terästä, siinä on pyöristetyt reunat ja se on...
Hinta 6,80 €Ruskea kaavapaperi 1m
Ruskea kaavapaperi, jonka paino on 125 g/m2, on paksuhkoa ja jäykkää, eikä se näy läpi. Tämä...
Ruskea kaavapaperi, jonka paino on 125 g/m2, on paksuhkoa ja jäykkää, eikä se näy läpi. Tämä tekee siitä ihanteellisen käytettäväksi kestävämpiin kaavoihin. Kaavapaperin leveys on 90 cm ja myyntiyksikkö on 1 metri.
Hinta 1,10 €Merkkaustussi haihtuvajälkinen
Tussin jälki haihtuu 12-48 tunnin kuluessa (riippuen ilman kosteudesta ja käytetystä...
Tussin jälki haihtuu 12-48 tunnin kuluessa (riippuen ilman kosteudesta ja käytetystä kankaasta). Merkkausjäljen voi heti poistaa puhtaalla vedellä kostutetulla kankaalla pyyhkimällä. Älä silitä jäljen päältä, älä käytä pesuaineita ennen jäljen poistamista!
Hinta 6,10 €










